Znamení, se kterými zažijete nejdobrodružnější sex. A nejen jednou

Date:

Změna sexuálního partnera je vždy dobrodružství. No jsou milenci a hlavně znamení zvěrokruhu, se kterými je sex dobrodružství pokaždé, když si spolu lehnete do postele. Ovšem pozor, ne vždy to bude dobrodružství jen v posteli. Vlastně v ní budete relativně málo.

Střelec je to přesně ten milenec, který vás vtáhne na toaletu v přeplněné restauraci a pomiluje vás.
Lev

Znamení, které miluje vášeň, dobrodružství i obdiv. Proto se vždy snaží, abyste odcházeli z ložnice s úsměvem na tváři. Lev rád překvapuje a je středem zájmu, proto se můžete těšit, že pro vás připraví různorodé scénáře i situace, které se jakoby náhodou svrhnou v divoký sex. On totiž zbožňuje, budete-li se bavit a bude vás bavit rád. V životě a samozřejmě také v sexu.

Štír

Znamení plné vášně. Která nikdy nezhasne. Štír nepřistoupí na milostný stereotyp. Je to partner, který pokud nic jiného, ​​změní alespoň polohu, aby to bylo pro vás zajímavé. Štír miluje erotické hry, svádění, laškování a divoký sex. Nuda s ním nehrozí, naopak je to muž, který má prakticky vždy chuť postarat se vám o vyvrcholení.

Váhy

Young Asian couple holding hands and smiling as they walk through local city street in Hong Kong, enjoying city life. Love and dating concept

Má velmi dobře vyvážený systém dávání a braní. To je v sexu alfa a omega. Váhy milují erotické zážitky, ale nenahlížejí na ně jen ze svého úhlu pohledu. Vždy se snaží v plné míře uspokojit i potřeby partnerky. Proto patří skutečně k nejžádanějším milencům zvěrokruhu. Není mnoho takových znamení, která tak dbají na uspokojení své polovičky. Přitom jim nezáleží na tom, jaký způsob preferují, rádi jim zprostředkují jakoukoli rozkoš.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Brzdové třmeny: Repase jako ideální řešení pro opravu brzd

Vzduchové brzdy jsou poškozovány zejména vlhkostí a posypovou solí,...

Souboj Unlocator VPN s HideIPVPN: Kdo má lepší hodnocení

Jaká z těchto VPN je lepší: Unlocator VPN, nebo...

Mandala pro štěstí

Mandala je ve tvaru kruhu a pochází ze sanskrtu....