S novou energetickou komunitou Viessmann Share se zelená elektřina opravdu vyplatí

Date:

Energetická komunita Viessmann Share zajišťuje dodávku energie přesně přizpůsobenou individuálním potřebám zákazníků a navíc je 100% ekologická z obnovitelných zdrojů, ať už se jedná o elektřinu nebo teplo, fotovoltaický systém nebo tepelné čerpadlo.

Společnost Viessmann uvedla v dubnu na trh dlouho očekávanou novou
službu – energetickou komunitu Viessmann Share. Jedná se o revoluční tarifní program pro systémová řešení OZE s fotovoltikou, kde soukromí výrobci elektrické energie spotřebovávají a dodávají přebytek elektřiny pro své potřeby v energetické komunitě s využitím sdílené baterie. Výsledná spotřeba energie je jak hospodárná, tak ekologická.

Viessmann Share je energetická komunita uživatelů zařízení Viessmann, která je již dnes činí nezávislými na růstu cen energií. Zatímco si trh postupně zvyká na neustálý růst cen elektřiny, náklady na solární moduly a skladování elektřiny klesají. Kvůli tomu je pro majitele rodinných domů stále výhodnější vyrábět a skladovat elektřinu či teplo, které si vyrobí sami. Investovat do technologií využívajících obnovitelné zdroje energie se skutečně vyplatí.

Na základě vstupů z domácností je možné nakonfigurovat si energetický systém, s předem vypočtenými náklady za elektrickou energii. Díky individuálním programům zákazník získá plnou kontrolu nad výdaji a přehled o svých úsporách. Má na výběr ze dvou programů, které si může přizpůsobit požadavkům své domácnosti: Paušál a Tarif. Díky nim získá nejen úspory, ale také maximální flexibilitu a bezpečnost dodávek v dobách jejich rostoucích cen a bez jakýchkoli skrytých nákladů.

Elektřina bez starostí s individuálním programem Viessmann Share Paušál

Viessmann Share Paušál je vhodný tehdy, nevíte-li si rady se všemi energetickými bilancemi a hrubými výpočty. Rovněž zajistí, že vámi vyrobená elektřina, která je nadbytečná, bude správně účtována a pokud vaše vlastní produkce nebude stačit, dodá vám elektřinu ze sítě.

Tento individuální program obsahuje obsahuje všechny potřebné
smluvní podmínky a dohodu o ceně, která spočívá ve stanovení fixní měsíční platby za elektřinu odvozené od předpokládané roční spotřeby, konfigurace zařízení a ostatního vybavení. Bere v úvahu technické parametry domu a počet jeho obyvatel, a to v toleranci spotřeby +/- 20 %. Jednou ročně se porovná skutečná spotřeba s předpokládaným paušálem a rozdíl nad/pod toleranční pásmo se jednou ročně vypořádá v ceně dynamického tarifu od Magna Energie.

S individuálním programem Viessmann Share Paušál se již nemusíte bát komplikovaných energetických systémů. Své náklady na energii máte pod kontrolou hned od začátku a na jedné faktuře dostanete sdružené veškeré náklady.

New Installed pipework system. Sewer Line developed and mounted on the construction site. New Orange PVC plastic Drainage pipe Tube

Individuální program Viessmann Share Tarif: Minimální náklady díky precizní kontrole a přesouvání spotřeby

Pokud znáte charakter odběru elektrické energie ve vaší domácnosti, jste technicky zdatný v energetických systémech a máte možnost posouvat používání spotřebičů v rámci dne, pak je Viessmann Share Tarif správný program pro vás. Díky němu můžete využívat mimořádně nízké ceny energie v časových pásmech, kdy jsou na trhu přebytky elektřiny.

Podobně jako program Viessmann Share Paušál, obsahuje Viessmann Share Tarif potřebné smluvní podmínky dodávky a dohodu o ceně s přesnou měsíční fakturací na základě reálné spotřeby. Využívání nízkých tarifů a důsledné řízení své spotřeby přináší další úsporu nákladů. Ceny jsou stanoveny vždy na období dvou let, resp. do nejbližšího konce roku po uplynutí dvouleté doby od uzavření smlouvy.

Nakonfigurujte si váš energetický systém s měsíčními náklady za energie na share.viessmann.sk

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Brzdové třmeny: Repase jako ideální řešení pro opravu brzd

Vzduchové brzdy jsou poškozovány zejména vlhkostí a posypovou solí,...

Souboj Unlocator VPN s HideIPVPN: Kdo má lepší hodnocení

Jaká z těchto VPN je lepší: Unlocator VPN, nebo...

Mandala pro štěstí

Mandala je ve tvaru kruhu a pochází ze sanskrtu....