Z plaché školačky je hotová sexy siréna! Hvězda Stranger Things a její přeměna?

Date:

Letos dovršila osmnácté narozeniny a patří mezi největší talenty herecké mladé generace. Nejen to. Zjevně i mezi mladé dámy, které se rády předvádějí a mění image. Změna, pokud si ještě vzpomenete na její začátky…

Herečka Millie Bobby Brown přišla na premiéru v kreaci Louis Vuitton.

Řeč je o herečce Millie Bobby Brownové, kterou svět zná zejména jako hrdinku mysteriózního seriálu Stranger Things z produkce Netflixu.

Když televize uvedla v roce 2016 první sérii, projekt vzal obrazovky Netflixu útokem. Z dětských hvězd se staly nové idoly a pozornost upoutala právě mladá Američanka, která však přišla na svět ve španělské Marbelle. Jako plachá holčička, navlečená do značkových modelů a občas trochu extravagantních kombinací, tak působila Millie před šesti lety, kdy jí bylo sotva dvanáct a před sebou velkou kariérní cestu.

Během víkendu uvedli slavnostně v Los Angeles již čtvrtou sérii Stranger Things a dnes plnoletá Brown se nemohla změnit víc. Z drobné, jakoby trochu ustrašené holčičky, která se necítí docela příjemně, protože ho fotí, je dnes mladá žena, která miluje pozornost a objektivy.

Postavila se před ně v kreaci z dílny Louis Vuitton as novou hřívou plavých vlasů. Barvy ve vlasech přitom mění více než často, teprve před pár měsíci se například objevila na veřejnosti s havraní černou. Za poslední roky je zcela jasný osobnostní, ale také vizuální a stylový přerod.

New York, United States – December 20, 2017 – Netflix’s Stranger Things 2 and other billboards on 623 – 11th ave and Broadway 2017 NYC at sunset

Podívali jsme se na premiéry všech čtyř sérií, které se konaly v letech 2016, 2017, 2019 a 2022 (během uplynulého víkendu). Podívejte se s námi a posuďte. Jak se vám líbí změna Millie Bobby Brownové? Níže si můžete prohlédnout i velkou galerii z víkendové premiéry.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Co dělat po negativní zkušenosti s obchodem

Všichni jsme pouze lidé, a tak se nám ne...

Brzdové třmeny: Repase jako ideální řešení pro opravu brzd

Vzduchové brzdy jsou poškozovány zejména vlhkostí a posypovou solí,...

Souboj Unlocator VPN s HideIPVPN: Kdo má lepší hodnocení

Jaká z těchto VPN je lepší: Unlocator VPN, nebo...