Brzdové třmeny: Repase jako ideální řešení pro opravu brzd

Date:

Vzduchové brzdy jsou poškozovány zejména vlhkostí a posypovou solí, které se na silnici nachází mnoho měsíců z roku. I u nových aut je tak potřeba opravy brzd poměrně častá. Abyste nemuseli investovat do nových brzdičů, využijte repase.

Brzdový třmen

Brzdový třmen je využíván u osobních i nákladních vozidel, kamionů, autobusů, ovšem i návěsů a přívěsů. Pokud plánujete opravu vzduchových či kapalinových brzd, je důležitá také oprava brzdového třmenu. Repase je mnohem levnějším řešením ve srovnání s koupí nových třmenů. Cena za repasovaný třmen je přibližně třetinová, můžete tak výrazně ušetřit. Získáte přitom opět spolehlivé brzdy, za zlomek ceny. Jde tak o příznivou nabídku při opravě brzd.

Repasované brzdové třmeny

Repase brzdového třmenu má jasný a důkladný postup, díky kterému se můžete spolehnout na vysokou kvalitu. Brzdový třmen je nejprve rozebrán a dochází k vyjmutí celého vnitřního agregátu. Odlitek je poté otryskán od rzi. Jakmile je očištěn, dochází k natření speciální barvou. Ta zvyšuje odolnost odlitku vůči vlivům vnějšího prostředí. V závěru už pak jen stačí vyměnit celý vnitřní agregát za nový, čímž je třmen kompletně z repasován. Repasované brzdové třmeny nabízí špičkové vlastnosti.

Třmen brzdový

Pokud se rozhodnete pro repasovaný třmen brzdový, rozhodně neuděláte chybu. Svými vlastnostmi se totiž plně vyrovná novému třmenu. Srovnatelná je také jejich životnost. Samozřejmostí je přitom rychlé vyřízení opravy. V případě, že je repasovaný třmen skladem, dostanete ho ihned. V opačném případě probíhá oprava vašeho třmenu, mnohdy ještě ten den, kdy jste služby poptali. U atypických třmenů může oprava trvat dva dny.

Repase třmenů je rychlým procesem, který nabízí skvělé výsledky. Již během pár dní se můžete vrátit do provozu.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

vivo X100 Pro: nový fotomobil s unikátní výbavou na českém trhu

Společnost vivo opět posouvá hranice profesionálního fotografování do kapsy....

Za oponou Bershky: Příběh módního giganta pro mladé

Móda je rychlá, proměnlivá a často odrazem ducha doby....