Souboj Unlocator VPN s HideIPVPN: Kdo má lepší hodnocení

Date:

Jaká z těchto VPN je lepší: Unlocator VPN, nebo si předplatit Hide IP VPN? Poměřili jsme obě služby tváří v tvář, obodovali je a skóre je 4/10 vs 6/10.

Rychlost připojení Unlocator VPN proti Hide IP VPN, kdo je rychlejší?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o Unlocator VPN a HideIPVPN.

Průměr downloadu u první VPN dosáhl 38 Mb/s, stahování u druhé VPN běželo 4 Mb/s. Unlocator se ukázala o 34 Mb/s rychlejší nežli HideIPVPN.

O rychlosti nahrávání dat informuje upload, u Unlocator VPN dosáhl 43 Mb/s. Hide IP VPN dosáhla rychlosti 5 Mb/s, v důsledku čehož je o 38 Mb/s pomalejší.

První VPN dosáhla v testu rychlosti odezvy 12 ms. Konkurentovi HideIPVPN jsme naměřili v průměru 140 ms. Protože platí, že čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, tak Unlocator VPN ve srovnání byla 128 ms lepší.

Průběžný bodový součet recenze Unlocator VPN vs. HideIPVPN zatím je 4 /10 – 3/10.

Podaří se Unlocator VPN odblokovat Netflix?

Pro odblokování zahraničního Netflixu je zásadní dostatečná rychlost stahování, Unlocator to neumí. Většinou stačí spustit VPN a vybrat některou ze zemí, HideIPVPN Netflix odemknout má.

Díky VPN lze odblokovat také youtubová videa, která jsou v Česku skrytá, přičemž HideIPVPN takovou funkci má. Druhá ze srovnávaných VPN funkci odblokování YouTube videí neobsahuje.

Dalšími důležitými funkcemi VPN je multi-hop připojení, ochrana DNS a kill switch. Třeba taková Unlocator VPN nezahrnuje DNS ochranu a Hide IP VPN zase má whitelisting.

U funkcí VPN je tak skóre 5 /10 versus 7/10.

Jak se daří Unlocator VPN v počtu serverů a zemí?

Příliš málo serverů může být předzvěstí nízké rychlosti, Unlocator VPN spravuje 42 serverů. V seznamu HideIPVPN se uvádí 29 serverů. První jmenovaná jich tak nabízí o 13 víc .

U VPN se vyplatí sledovat také počet zemí se servery, u Hide IP VPN byl 11. Druhá porovnávaná VPN nabízí 37, tedy o 26 víc. V tomto měření sil tak vítězí .

Prověřte si také počet současně připojitelných zařízení, kterých Unlocator zvládá 1. HideIPVPN současně připojí 3 zařízení. Parametry dalších služeb najdete v článku nejlepší VPN pro PC.

Jak platformy nabízí Unlocator VPN a které podporuje HideIPVPN?

Podporované systémy patří mezi nejdůležitější parametry, Unlocator VPN umí Android, ochrání zařízení s iOS. Druhá VPN ze srovnání HideIPVPN iPhony s iOS zabezpečí, systém Android dokáže ochránit.

Vydávání informací o uživatelích se řídí jurisdikcí, kde má VPN svoje sídlo. Unlocator VPN má domov v Dánsku. Sídlo firmy provozující druhou VPN je v USA.

Rozhraní Unlocator není k mání v českém jazyce, HideIPVPN česky taky přeložena není.

V souboji platforem dosáhla Unlocator skóre 4/10 a HideIPVPN má 6/10.

Cena předplatného Unlocator VPN versus HideIPVPN

HideIPVPN lze předplatit již od 64 Kč měsíčně, druhou VPN lze mít od 122 Kč měsíčně. Hodnocení VPN za poměr ceny a funkcí je 2/10 pro první ze srovnávaných služeb a 6 /10 pro srovnávanou VPN.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Brzdové třmeny: Repase jako ideální řešení pro opravu brzd

Vzduchové brzdy jsou poškozovány zejména vlhkostí a posypovou solí,...

Mandala pro štěstí

Mandala je ve tvaru kruhu a pochází ze sanskrtu....

Restaurace na horách: Dopřejte si skvělé jídlo v příjemném prostředí

Restaurace na horách se nachází ve skvělé lokalitě, kam...